Wybierz rozmiar
Nowości
LACOSTE EXPLORATEUR MID SPT 316
LACOSTE EXPLORATEUR MID SPT 316
399,00zł
279,00zł
Informacje
Regulamin
Zamówienia i wysyłka
Reklamacje, zwroty
Polityka Prywatności
Korzystanie z serwisu
Tabele rozmiarów
Kontakt
FAQ
adidas boots kappa lacoste nike puma reebok nike sklep nike sklep online obuwie nike buty nike sklep internetowy nike sklep nike obuwie sportowe nowe nike nike obuwie sklepy sportowe buty obuwie reebok trampki sklep sklep puma sklep buty adidas buty reebok buty puma obuwie lacoste
Regulamin Regulamin
 1. Informacje Ogólne
  1. Właścicielem sklepu internetowego www.markowe-obuwie.pl jest firma TOTAL Szymon Gierasimowicz, ul. Krzywoustego 20/21, 70-252 Szczecin
  2. Adres do korespondencji: TOTAL Szymon Gierasimowicz, ul. Krzywoustego 20/21,70-252 Szczecin
 2. Zasady zamawiania
  1. Zamówienia można składać drogą elektroniczną na stronie sklepu. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14.
  2. Klient zobowiązany jest podać w formularzu zamówienia adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania zamówienia.
  3. Klient ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila adres sklep@markowe-obuwie.pl nie później niż 6 godzin od jego złożenia. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.
  4. W przypadku braku możliwości sprawdzenia lub skorygowania zamówień budzących wątpliwość lub zawierających nie kompletne dane, nie zostaną one zrealizowane.
  5. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Informacje o podanych cenach obowiązują w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie. Oferta jest ważna do wyczerpania się zapasów.
  6. Na życzenie klienta firma wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy taką informację umieścić w "Komentarzu" przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.
 3. Realizacja, wysyłka i zapłata.
  1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zakupione towary dostarczane są pod wskazany adres w formularzu zamówień.
  2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 1-3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.
  3. Klient wybiera formę uregulowania należności: za pobraniem lub przedpłatą na rachunek firmy. Nr rachunku bankowego do przedpłaty zostanie przesłany na adres mailowy klienta (podany w zamówieniu). Termin realizacji zamówienia z opcją przedpłaty wynosi do 3 dni od daty zaksięgowania wpływu na konto.
  4. Obuwie zakupione w sklepie www.totalsport.pl dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD. Cena prezentowana na stronie zawiera wartość obuwia bez kosztów przesyłki, które wynoszą odpowiednio:
   0zł – w przypadku wpłaty na konto
   18zł – w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki
  5. Firma markowe-obuwie.pl zastrzega sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.
  6. Zakupione i dostarczone towary objęte są 2-roczną gwarancją na wady ukryte.
  7. Oferta nie jest ofertą handlową wg. Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie także prawo do zmian cen lub nie zrealizowania zamówienia jeśli cena jest wynikiem pomyłki lub godzi w interesy firmy.
  8. Zasoby sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 4. Wymiana i reklamacje.
  1. Wszystkie zakupione u nas towary podlegają wymianie. Towar może zostać wymieniony na taki sam, ale w innym rozmiarze lub zupełnie inny model. W przypadku takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy sklep@markowe-obuwie.pl Warunkiem jest odesłanie do nas towaru nieużywanego w oryginalnym opakowaniu i z metkami oraz załączenie paragonu fiskalnego. Obuwie lub odzież nosząca ślady użytkowania będzie odsyłana na koszt klienta.
  2. Koszt wymiany w obie strony pokrywa kupujący. Koszt wymiany wynosi 15 zł w przypadku przedpłaty na konto bankowe, 18 zł w przypadku wpłaty przy odbiorze paczki.
  3. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą na adres sklep@markowe-obuwie.pl.
  4. Należy w takiej sytuacji odesłać towar na własny koszt na adres: TOTAL Szymon Gierasimowicz, ul. Krzywoustego 20/21,70-252 Szczecin wraz z paragonem fiskalnym. O sposobie rozpatrzenia reklamacji klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczna (e-mail).
  5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  6. Jeżeli zaistnieją inne okoliczności firma markowe-obuwie.pl zwraca koszty przesyłki tylko do ceny paczki pocztowej priorytetowej (9,5 PLN)
  7. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy markowe-obuwie.pl nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 5. Gwarancja
  1. Wszystkie towary zakupione u nas podlegają przepisowi o 24 miesięcznej odpowiedzialności sprzedawcy. Towar reklamowany jest przekazywany do ekspertyzy niezależnemu rzeczoznawcy i w ciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru reklamacja zostaje rozpatrzona.
   Proszę zachować paragon lub fakturę VAT - dowód zakupu.
  2. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem.
 6. Ustalenia końcowe
  1. Do korzystania z www.markowe-obuwie.pl niezbędne jest posiadanie przeglądarki internetowej (najlepiej Mozilla Firefox, Opera lub Safari). Przeglądarka powinna obsługiwać skrypty Javascript. Włączona musi być również obsługa plików cookie.
  2. We wszystkich sprawach nieregulowanych przez ten regulamin zastosowanie maja przepisy Kodeksu Cywilnego.
  3. Korzystanie ze sklepu markowe-obuwie.pl oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
Dalej
Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
Copyright © 2010-2016 markowe-obuwie.pl
6497056 wywołań od 06-04-2010
home